• Standaard

Gezocht fitness- en/of groepslesinstructeur

Per 1 januari zijn we opzoek naar een nieuwe collega. Ben jij een fitness- en/of een groepslesinstructeur die ons team komt versterken? Stuur dan een mail naar alex@sportkerschoten.nl

Wat houdt de functie in? 
Sport Kerschoten is opzoek naar een enthousiaste allround fitness- en groepslesinstructeur die vol passie lessen geeft om onze sporters te helpen bij het behalen van hun doelstelling. Bij het geven van groepslessen voel jij je als een vis in het water en in onze fitness zaal ben jij in staat om onze leden te helpen bij het behalen van hun doelstelling. Hierbij staat een professionele en persoonlijke benadering hoog in het vaandel en draag je de ontspannen sfeer die in het centrum heerst uit waarbij iedereen zich welkom voelt. Kortom een centrum waar wordt geïnvesteerd in het behalen van persoonlijke uitdagingen. Je hebt affiniteit met doelgroepen van jong tot oud en door het bouwen aan een persoonlijke relatie verhoog je de opkomst van de lessen alsmede de bezetting in de fitness. Je bent een rol model voor leden door een professionele houding en een goed onderhouden fysiek.

Wat vragen we van je?

 • Je bent bevoegd om lessen te geven. Zo zijn we onder anderen opzoek naar Body Pump, Body Balance, Kick-fit & Spinning instructeurs

 • Je hebt kennis van de laatste ontwikkelingen, stelt persoonlijke maatwerk programma's op, motiveert klanten en inspireert deze om te blijven sporten. Daarnaast corrigeer je leden op de uitvoering van oefeningen en kunnen leden bij jouw terecht voor vragen of opmerkingen.

 • Je bent flexibel en werken op avonden en in het weekend is geen probleem

 • Je beschikt over goede sociale vaardigheden.

Functie eisen

 • MBO/HBO werk- en denkniveau.

 • Diploma ALO/ CIOS/ Sport en Bewegen etc. Fitnesstrainer A en B opleiding, groepslesinstructeur (of andere rijks erkende opleidingen die bevoegdheid geven tot het uitoefenen van de functie).

 • Minimaal 2 jaar ervaring in het verzorgen van fitness en groepslessen. 

 • Uitstekende sociale vaardigheden en goede beheersing van de Nederlandse taal.

 • Goede lichamelijke conditie en een representatieve uitstraling.

 • Ervaring in het verzorgen van groepslessen is een pré.

Wat bieden wij je?
Een uitdagende en afwisselende baan in een organisatie die volop in ontwikkeling is. Je krijgt een verantwoordelijke functie waarin je je verder kunt ontwikkelen. Binnen Sport Kerschoten heerst  er geen grote massa en de relatie met onze leden voorop staat. Het aantal uren per week ligt rond de 10 tot 20 uur per week met uitzicht op meer op basis van een marktconform salaris.

Heb je interesse, stuur dan je sollicitatie en cv naar:
Sport Kerschoten
t.a.v. Alex van der Spoel
Musschenbroekstraat 25
7316 JD Apeldoorn
E-mail: alex@sportkerschoten.nl

Nieuws

 • Gezocht fitness- en/of groepslesinstructeur

  Per 1 januari zijn we opzoek naar een nieuwe collega. Ben jij een fitness- en...

  Lees meer
 • Zomerrooster 2019

  Een aangepast groepslesrooster & openingstijden van 29 juli tot en met 25 augustus

  Lees meer
Meer nieuws
 • Leefstijlplan

  Leefstijlplan

  Ga met jouw persoonlijke coach 12 weken aan de slag om jouw leefstijl positief te veranderen!

  Lees meer
 • Gratis Proefweek Fitness

  Gratis Proefweek Fitness

  Maak kennis met Sport Kerschoten met de Gratis Proefweek Fitness

  Lees meer
 • Lidmaatschapstest

  Lidmaatschapstest

  Welk lidmaatschap past het beste bij jou? Krijg een lidmaatschapsadvies op maat

  Lees meer
 • Tennis & Squash

  Tennis & Squash

  Leef je uit op één van de indoorbanen of op één van de verlichte gravelbanen buiten

  Lees meer
 • Individueel fitness

  Fit & Slank

  Word Fit & Slank met de persoonlijke begeleiding en trainingsschema's op maat

  Lees meer
 • Groepsfitness

  Groepsfitness

  Blijf fit en krijg extra energie met de ruim 50 groepslessen per week, incl. begeleiding

  Lees meer

Om jou zo goed mogelijk te helpen de juiste informatie te vinden, gebruiken we cookies op deze website. Hiermee kunnen we (soms in samenwerking met derden) jouw internetgedrag volgen. Als je verder gaat op deze website, gaan we er vanuit dat je daar akkoord mee bent. Meer weten? Bekijk onze cookiepagina.